Aizdevums auto remontam pirms algas

By | November 2, 2015

Nereti dažādi papildus tēriņi, turklāt neparedzēti rodas situācijās, kad tie būtu vismazāk vajadzīgi. Attiecībā uz auto tehnisko apkopi un remontiem šī sakarība sevi attaisno pilnā mērā. Viens no risinājumiem, ko šādās situācijās darīt, protams, ir vienkārši nogaidīt. Diemžēl ne visi var atļauties iztikt bez automašīnas ilgāk par vienu, divām dienām. Ja darba vieta neatrodas pavisam blakus, bet sabiedriskais transports nav uzdevumu augstumos, tad neatliek nekas cits, kā remontēt auto tad, kad tas salūzt. Lai to izdarītu, protams, ir vajadzīga nauda, bet pirms algas ne visi ir spējīgi apmaksāt vairāku simtu eiro izdevumus. Viens no nedaudziem risinājumiem, kas šādos apstākļos var izlīdzēt ir mazie kredīti jeb быстрые кредиты (krievu val.) Izvēloties šo pakalpojumu, lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju ir iespējams aizņemties vismaz 100, 200, 300 vai vairāk eiro mazāk kā stundas laikā. Ar grūtībām varētu saskarties vienīgi tie, kuriem nav oficiālas darba algas vai tie, kuri ir iekļauti parādnieku reģistros. Ja pirmajiem nākas pierādīt ienākumus ar bankas konta izrakstu, tad pēdējiem atliek paļauties uz kreditoru žēlastību. Daļa uzņēmumu uzskata, ka klienti ar negatīvu kredītvēsturi ir principā norādāmi, kamēr citi pieļauj aizdevuma piešķiršanu tiem, kuru pārkāpumi nav bijuši pārlieku nopietni.

Ja neesat iekļauts nevienā no iepriekš minētajām problemātisko klientu kategorijām, tad aizņemšanās neradīs nekādus sarežģījumus. Pats svarīgākais, kas jāņem vērā, piesakoties aizdevumam, ir precizitāte. Aizņemties internetā iespējams no 18 gadiem, taču, aizpildot anketu, ir svarīgi visu darīt pareizi. Ja kļūdīsies kādā burtā vai skaitlī, kredītspeciālisti nevarēs objektīvi izvērtēt pieteikumu. Aktīvākie darbinieki piezvanīs, lai noskaidrotu kļūdu, bet mazāk aktīvie vienkārši noraidīs pieteikumu aizdevumam. Tas nozīmē, ka brīdī, kad vajadzīga nauda auto remontam, Tu vari būtiski palielināt iespējas saņemt kredītu, rīkojoties precīzi. Lai izpildītu visas formalitātes ir jābūt savam bankas kontam, epastam un mobilajam telefonam. Ja tas viss ir, atliek tikai sekot instrukcijai un pietiekums drīz būs aizpildīts.

Lai aizņemoties varētu ietaupīt, ir vērts pirms darījuma noformēšanas salīdzināt, kuri naudas aizdevēji piedāvā izdevīgākos noteikumus. Vairumā gadījumi aizdevumi internetā jeb быстрые кредиты tiek iesniegti ar atmaksas termiņu līdz trīsdesmit dienām. Situācijās, kad nepieciešams ilgāks atmaksas termiņš, ir vērts salīdzināt, ko piedāvā patēriņa kredīts. Šis pakalpojums ļauj aizņemties pat vairāk kā tūkstots eiro vienas dienas laikā, bet ne visiem. Ja arī Tu domā, ka aizdevums bankā nav tas, ko vēlies, tad ir jāizvērtē arī kredīts pret automašīnas ķīlu. Atšķirībā  no līdzīgiem finanšu pakalpojumiem bez ķīlas, aizdevums pret auto garantiju ļauj aizņemties aptuveni vienas līdz trīs darba dienu laikā summu, kas līdzvērtīga 70 līdz 90 procentiem no automašīnas novērtējuma vērtības.

Brīdī, kad aizdevums saņemts atliek doties uz autoservisu, lai vienotos par auto remontam nepieciešamo laiku. Lai izvairītos no pārpratumiem, ir vērts aizvest uz pirmreizējo apskati auto uzreiz. Pretējā gadījumā var gadīties, ka tiek atklāt, ka remonts ir dārgāks nekā plānots un ir vajadzīgs lielāks aizdevums. Tas ir svarīgi, jo daļa aizdevēju sadarbojas un neaizdod naudu klientiem, kas nav atmaksājuši parādu citā uzņēmumā. Saņemot darba algu, ir svarīgi uzreiz nomaksāt aizdevumu un nevilkt to garumā. Ja vajag vienu mēnesi dzīvot no makaroniem un kečupa, nekas. Labāk ātri nomaksāt parādus, nevis atstāt visu pašplūsmā, jo gaidīšana var beigties slikti.