Auto līzings Latvijā bez pirmās iemaksas

By | February 24, 2016

Tā dēvētajos treknajos gados auto kredīts bez pirmās iemaksas nebija nekas neierasts un to izmantoja praktiski visi lielākie jaunu auto dīleri Latvijas Republikas teritorijā. Šobrīd prakse ir mainījusies un vairums auto tirgotāju prasa klientiem nodrošināt līdzfinansējumu vismaz 10% apmērā. Tādējādi tiek nodrošināts, ka no auto pirkšanas tiek atsijāti impulsīvie pircēji, kas redzējuši kādu auto reklāmu un vēlas to iegūt par katru cenu, nedomājot par sekām. Protams, sekas no šādas prakses ir zemāks jaunu pārdoto auto skaits uz Latvijas ceļiem. Tā rezultātā nopirkt jaunu auto var tikai tie, kam ir veidoti uzkrājumi vai uzņēmumi, kuros ir samērā liels naudas apgrozījums un brīvi finanšu līdzekļi. Pērkot auto uz nomaksu, auto līzings nodrošina iespēju maksāt par auto pa daļām. Sākotnēji ir jāveic pirmais maksājums un pēc tam katru mēnesi jāsedz noteikts kredīta apmērs. Termiņa beigās pēc parādsaistību dzēšanas klients var auto pārdot (ja izvēlēts finanšu līzings) vai saņemt citu auto lietošanā (ja izvēlēts operatīvais līzings). Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju parasti dod priekšroku finanšu līzingam, jo nevēlas īrēt automašīnu. Nomaksājot visus parādus, transporta līdzeklis tiek pārrakstīts uz klienta vārda un tas var turpināt ar to braukt vēl daudzus gadus.

Galvenais iegumus, ko nodoršina auto kredīts ar pirmo iemaksu ir zemāki ikmēneša maksājumi. Ja pirmā iemaksa netiek veikta, līzinga termiņa beigās auto atlikusī vērtība ir pietiekami liela un pārdot to otrreizējā tirgū par atbilstošu cenu nav iespējams. Tā rezultātā cilvēki ir spiesti turpināt lietot savu veco auto, kas pats par sevi nav slikti. Slikti tas ir tikai tiem, kuri izmanto auto līzingu, lai visu laiku brauktu ar jaunu vai mazlietotu auto. Ja Jūs esat gatavi ikdienā pārvietoties ar transporta līdzekli, kura vecums pārsniedz 5 vai pat 10 gadus, tad šis ierobežojums uz Jums neatstāj nekādas sekas.

Akciju – auto kredīts bez pirmās iemaksas vēl 2013. gadā rīkoja NISSAN auto dīleris Latvijā. Klientiem tika piedāvāts iegādāties Nissan Juke līzingā bez pirmās iemaksas. Reklāmas kapmaņa bija ļoti plaša un rezultāts tika sasniegts. Pašu reklāmas kampaņu gan negatīvi vērtēja auto asociācija, apgalvojot, ka tā pārkāpa asociācijas dalībinieku iekšējo vienošanos nepiedāvāt iegādāties automašīnu bez pirmā maksājuma veikšanas. Ja Jums tomēr ir nepieciešamas iegādāties transporta līdzekli bez pirmās iemaksas, veiciet cenu aptauju un skatieties, ko piedāvā lietoto auto dīleri. Situācijās, kad tiek pārdotas daudzas, citiem atņemtas automašīnas dīleri var būt ieeinteresēti tās pārdot par zemāku cenu vai pat neprasot pirmo iemaksu. Varat saukt to par auto līzingu vai auto kredītu, būtība no tā nemainās – automašīna tiek pirkta uz nomaksu. Plašāku informāciju par iespējām iegādāties automašīnu uz nomaksu Jūs varat iegūt portālā, kas veltīts auto līzingam – autokrediti.lv Ja plānojat aizņemties, dariet to atbildīgi, pirms tam rūpīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Vadāt cementa maisus bmw x5 ir neprāts, taču tā darīja daļa būvnieku, brigadieru treknajos gados. Tagad viņi savus spēkratus ir zaudējuši un cenšas nomaksāt parādus. Rēķiniet izmaksas, domājiet līdzi ar galvu.